חייג עכשיו: 054-4603208

הדברה במאפייה

ניהול מאפייה זה עסק לא פשוט וזה מהרבה סיבות אבל ניהול הדברה במאפייה קשה במיוחד וזה בגלל המאפיינים הספציפיים של המאפיות השונות ובניהם :

תדירות הכנסת סחורה-הכנסת סחורות בכמויות גדולות כמעט על בסיס יום- יומי.

מגוון סחורות –בגלל המגוון הגדול של סחורה (סוכר, קמח, קטניות דגנים, תבלינים, מוצרי חלב ו/או בשר) יש משיכה של מגוון גדול יותר של מזיקים (חולדות, עכברים, נמלים, עש המזון,עוריות,עשים,חיפושית הקמח,נובר התבואה וכו..).

ניקיון- בגלל שכל היום יש קמח וסוכר ושאר המרכיבים השונים של המאפים בחלל המטבח והקושי בניקיון של מקום המשמש לאפייה יום יומית למזיקים השונים שכבר הגיעו למקום יש אפשרות להתרבות מהירה (מזון ומקומות מסתור בשפע).

סוג הדברה- בגלל אופי המקום מגוון האמצעים העומדים לרשות המדביר על מנת להיפטר מהמזיקים נמוך משמעותית מהדברה במקומות אחרים.

אז מה עושים?

על מנת לא להגיע למצב בו המזיקים השונים משתלטים על המאפייה יש לדאוג ל:

ניקיון-בסיום יום העבודה יש לעשות ניקיון יסודי ולדאוג לניקיון סביר במהלך כל יום העבודה.

זבל- יש לרוקן את הזבל לפח המרכזי בתדירות גבוהה ולדאוג שהפח המרכזי (זה שעומד בחוץ) סגור כראויי ומונע גישה מחתולי רחוב והמכרסמים השונים (עכברים וחולדות) כמו כן להפחית את הסיכוי שיתרבו בו זבובים ומעופפים אחרים.

איחסון-מאפים ושאר המצרכים הנשארים בסוף היום ושומרים אותם יש להכניס למקרר או לקופסאות פלסטיק אטומות. במידה ולא שומרים את המאפים הנותרים יש לבדוק אופצייה לתרום אותם לנזקקים (להיות קצת חברתי זה תמיד טוב) ובמידה ואי אפשר אז לזרוק בצורה מסודרת לפח שימנע גישה מהמזיקים השונים ובכך למנוע מהמכרסמים גישה לאוכל בכמויות שיאפשרו להם להתרבות בקצב מסחרר.

במידה ואתם צריכים הדברה למאפייה נשמח אם תיצרו איתנו קשר.

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

שלחו ווטסאפ