חייג עכשיו: 054-4603208

הדברה במטבח נגד ג’וקים ונמלים בשיש במגירות ובארונות

הדברה במטבח

לעיתים קרובות אתם מזהים ג’וקים או נמלים במטבח אתם מוציאים את התרסיס הביתי ומתחילים להטביע את הג’וקים או הנמלים בחומר ההדברה וכעבור מספר דקות או שעות אתם נאלצים שוב לגשת אל מיכל ההדברה ולהטביע פרט נוסף מהמזיקים שנמצאים אצלכם במטבח, בין ריסוס אחד למשנהו תעצרו ותחשבו כמה חומרי הדברה אתם מרססים על המשטח המשמש אותכם להכנת מזון לכל בני המשפחה?

במידה ויש לכם נמלים במטבח יש צורך בביצוע הדברה בין אם מקצועית לפרטית אך מה שחשוב בשני המקרים הוא לשמור שלאחר הריסוס ולפני השימוש בארונות המטבח ו /או השיש שרוססו בברוטליות יש לנקות את שאיריות חומרי ההדברה בעזרת מטלית לחה וסבון כלים.

במידה ויש לכם ג’וקים במטבח יש חשיבות רבה לזיהוי סוג הג’וק, באופן כללי בארץ יש 4 סוגים של תיקנים: תיקן מזרחי, תיקן פסים, תיקן אמריקאי ותיקן גרמני.

שני הסוגים האחרונים הם היותר נפוצים ורוב הסיכויים כי תתקלו באחד מהשניים, במידה ונתקלתם בתיקן אמריקאי יש לכם סיכוי טוב לבצע הדברה ביתית ולהפחית את הנגיעות ,רק תדאגו לרסס את פתחי הביוב והניקוז שיש במטבח, מקלחת, שירותים וכו… ופחות על הפרט הבודד והמסכן שראיתם.

במידה ונתקלתם בתיקן גרמני עדיף שתמנעו מריסוס בתרסיס ביתי וזאת מכיוון שתרסיס זה לא ייתן תוצאות טובות נגד התיקן הגרמני ואפילו יחמיר את המצב בכך שיגרום להם להתפזר לכל עבר בניסיון להתחמק מהריסוס.

הדברה במטבח מה צריך לעשות?

במידה והזמנתם מדביר מקצועי אתם צריכים להכין את המטבח על מנת שהמדביר יוכל לרסס בצורה בטוחה,נוחה ונכונה.

פינוי השיש מכל מה שיש עליו וניתן להוריד (בריסוס נגד תיקן אמריקאי)

פינוי הארונות שמתחת לכיור (בריסוס נגד תיקן אמריקאי)

במידה וההדברה היא נגד תיקן גרמני אין צורך לפנות כלום וזאת בגלל שההדברה מבוצעת ע”י ג’ל ולא ע”י ריסוס

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

שלחו ווטסאפ