חייג עכשיו: 054-4603208

הדברה במקלט

פעמים רבות אנו נקראים לבצע הדברה במקלטים של בנינים או הדברה במקלטים של ישובים והתמונה כמעט תמיד חוזרת על עצמה, המקלט מלא בפרעושים או צואת חולדות דבר המצריך כמובן הדברה מידית של פרעושים או הדברת מכרסמים.

ברוב המקרים הפרעושים מגיעים למקלט מכיוון שלא היה סגור בצורה טובה וחתולים מצאו בו בית חם ונוח להמליט שם דבר שמוביל כמעט תמיד להגעת פרעושים למקלט, התנאים המצויים במקלט (לחות, גורי חתולים המשמשים כמקור דם לפרעושים והעובדה שמרססים שם רק לעיתים רחוקות) מהווים בית גידול מצוין לפרעושים המתרבים שם במהירות ויעילות.

כמו החתולים גם החולדות והעכברים מוצאים במקלט מקום מסתור חם ונוח ובעיקר אם הוא מלא בגרוטאות ושאר הזבל שדיירי הבניין מאפסנים שם לעיתים קרובות ובעיקר במקלטים בתל אביב ומתרבים שם במהירות ומשם הדרך לדירות שמעל קצרה מהירה ובלתי נמנעת מכיוון שהאוכל האיכותי המזין והטוב תמיד ימצא שם בעודף.

על מנת לבצע הדברה במקלט יש צורך לפנות אותו במידת האפשר כך שיהיה ניתן לרסס את כל שטח המקלט ובכך לחסל את בעיית הפרעושים בריסוס אחד.

במקרה של חולדות במקלט או עכברים במקלט ניתן לבצע הדברה גם ללא פינוי המקלט אך הדברה זו תיהיה זמנית וזאת בגלל שבכל מקום שבו יהיה מחסה ומזון בסופו של דבר יגיע מזיק כזה או אחר.

כפי שצוין בפיסקה למעלה חתולים מביאים איתים לעיתים קרובות אך אסור לשכוח כי חולדות עושות זאת גם אז אם נחשוב קצת נבין כי במקלט בו יש חתולים ו/או חולדות כמעט תמיד יהיה גם פרעושים ואלו בסופו של דבר יגיעו גם לדירות בעזרתם הנדיבה של החולדות שיבואו לחפש מזון בביתכם.

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

שלחו ווטסאפ