fbpx
לוגו ג'וק בראש
הדברה במרפסת

הדברה במרפסת

הדברה במרפסת

כל בית צריך מרפסת כתבה רינה פרנק מיטרני ואין משפט נכון מזה לדעתי אך מה עושים שלמרפסת המדוברת מגיעים נמלים, תיקנים, יתושים, זבובים, עכברים וחולדות ובכן התשובה שתמיד תקפוץ ראשונה היא הדברה במרפסת ולא תמיד זו התשובה הנכונה ביותר, לפעמים פשוט צריך לדאוג שהמרפסת לא תהווה מקור משיכה למזיקים השונים ובכך לחסוך חומרי הדברה וכסף רב ולפעמים אין ברירה אלא לבצע הדברה במרפסת בצורה הנכונה והמתאימה ביותר ורק לאחר ביצוע כל פעולות המניעה הנדרשות.

יש לי נמלים במרפסת האם יש צורך במדביר שירסס את המרפסת?

נמלים במרפסת בדרך כלל מגיעים מאחד משלוש המקומות הבאים:

  • מטפסים מגינת הבניין על הקירות ומגיעים למרפסת בחיפוש אחר מקורות מים ומזון הנמצאים במרפסת שלרוב יהיו בעציצים השונים הנמצאים במרפסת הטיפול הנכון הוא למצוא את המקור ולטפל בו באמצעות פיתיון גרגירי לנמלים בחצר הבניין.
  • מתרבים בתוך העציצים הנמצאים במרפסת – הטיפול הנכון הוא פיתיון גרגירי המיושם בתוך העציצים עצמם.
  • מתרבים מתחת לריצוף בבית או במרפסת במקרה כזה מומלץ להזמין מדביר שירסס ויישם פיתיון ג'ל להדברת נמלים.

 

יש לי חולדות במרפסת מה עליי לעשות?

פעמים רבות חולדות במרפסת פתוחה מעידות על בעיית חולדות בבניין / ברחוב ויש לטפל בהם באמצעות תיבות האכלה בהיקף הבניין ורעל עכברים הנתלים בתוך בורות הביוב באמצעות כבל פלדה פעולות אלו ידבירו את החולדות המטיילות במרפסת וימנעו צורך בהדברה בתוך הדירות עצמם.

*במקרים בהם החולדות כבר מטיילות בתוך הדירה והקימו שם את ביתם יש לבצע הדברה בדירה בנוסף להדברת הבניין נגד חולדות.

יש לי יתושים במרפסת לא ניתן לשבת מבלי להיעקץ מה עלי לעשות כדי שאוכל להשתמש שוב במרפסת?

פעמים רבות במרפסות יש עציצים שמושקים בצורה לא נכונה המשמעות של זה היא שבחלק מהמקרים הצמחים מקבלים פחות מדיי מים ונובלים או מתקשים להתפתח ובחלק גדול מהמקרים הצמחים מקבלים יותר מדיי מים דבר הגורם לריקבון של החומר האורגני מה שיוביל להתפתחות זבובים וזבובי תסיסה והתפתחות יתושים בתחתית העציץ שאמורה לאסוף את עודפי המים.

הדברת המרפסת כנגד יתושים לא תעזור ותגרום לשימוש מיותר בחומרי הדברה ובזבוז של כסף , שינוי משטר השקיה יוביל להפחתה משמעותית ועד היעלמות מוחלטת של הבעיה במידה והמרפסת היא המקור היחיד בסביבה של מים עומדים.

כל ערב אני רואה כמה ג'וקים במרפסת מה עליי לעשות?

 ג'וקים מתרבים בדרך כלל במקומות בהם יש חומר אורגני רקוב, חום לחות וחושך  ולכן ברוב המקרים הג'וקים יגיעו מבורות הביוב של הבניין והדברת הבניין כנגד תיקן אמריקאי תיתן שקט לאורך זמן רב, ישנם מקרים בהם טיפול לא נכון בעציצים מוביל לכף העציץ מהווה מקום אידאלי לתיקנים אצלכם במרפסת ויהיה צורך להדביר את המרפסת עצמה כנגד תיקנים.

במקרים בהם יש במרפסת דק יש סיכוי טוב שהדק הוא מקור התיקנים ויש לבצע ריסוס בהתאם.

יש לי קן צרעות במרפסת מה עלי לעשות?

לעיתים צרעות מאוד אוהבות להקים את הקן שלהם בחורים שונים הקיימים במבנה ואם קמתם בבוקר ופתאום הבחנתם שיש לכם קן צרעות במרפסת כדאי מאוד להזמין מדביר שיגיע עם הציוד מגן המתאים וידביר את הקן צרעות ביעילות ובבטיחות.

אז אם קראתם את המאמר עד כאן אני בטוח שהבנתם שלא תמיד יש צורך בהדברה על מנת להיפטר מהמזיקים השונים העלולים להיות במרפסת ולפעמים משטר השקייה נכון, ניקיון וקצת תשומת לב יכולים למנוע מהמזיקים להגיע או להיעלם אחרי שכבר הגיעו.

הדברה רק אם אין ברירה

אלעד אורי – אגרונום ומדביר

054-4603208

 

 

סובלים ממכרסמים?

תנו למומחים לטפל בהם

למה לבחור בנו?

100% שביעות רצון

עם מוניטין של שנים רבות אנו יודעים להבטיח שביעות רצון מלאה ללקוחותינו, מדיניות אחריות לכל הדברה.

הסמכות ורישיון הדברה

עבודות ההדברה מבוצעות על-ידי עובדים מוסמכים ומקצועיים בעלי רישיון הדברה ממשרד הגנת הסביבה.

זמינות מלאה

אנו מספקים מענה מהיר ללקוחותינו ודוגלים בטיפול מהיר במטרד מרגע הזיהוי.

× שלחו ווטסאפ