חייג עכשיו: 054-4603208

הדברה בפיתיונות

הדברה על יד פיתיונות

ישנם שיטות רבות ומגוונות להדברה אך לדעתי השיטה היעילה ביותר הוא היא הדברה על ידי שימוש בפיתיון,המאמר הזה יסביר על הסוגים השונים של פתיונות.

רעל עכברים- הפיתיון מגיע במגוון צורות וצבעים בדרך כלל יהיה בצבע כחול,אדום או ירוק בצורה של “בלוק” או “שקיות תה” (ה”בלוק “בצורה של קובייה או גליל ו” השקיות תה” מגיעות בעטיפת נייר מרובעת נראה כמו שקיק תה רק עם רעל עכברים בפנים ) יכיל אחוז נמוך מאוד של רעל עכברים (על מנת לא לייצור דחייה) בדרך כלל משהו בסביבות 0.05% ברודיפקום (אנטיקוגלאנט).והחומר משיכה בדרך כלל יהיה תערובת של קטניות ו/ או דגנים.

שיקוי- נוזל שבדרך כלל משמש להדברת חולדות במקומות בהם המים נמצאים במחסור.שימוש נכון וזהיר בחומר זה יעיל מאוד חשוב לציין החומר הפעיל בפיתיון זה הוא אנטיגולאנט המסוכן מאוד לבעלי חיים ובני אדם ולכן יש להיזהר ולשמור על בטיחות הסובבים.

ג’ל נמלים / ג’וקים – הפיתיון יכול להיות סוכרי או חלבוני החומר הפעיל( גורם ההרעלה) בדרך כלל יהיה פיפרוניל /חומצה בורית או INDOXCRAB.

בהדברת נמלים או תיקן גרמני קשה מאוד לפתור את הבעייה ללא שימוש בפתיונות אלו.

גרגירים להדברת נמלים בחצר/גינה- בדרך כלל מגיע באריזה בצורה של מלחייה מפזרים את הגרגירים מסביב לקן הפיתיון בגרגירים האלו הוא גם על בסיס סוכר או חלבון או גם וגם.

פורומונים- שימוש בהורמונים של חרקים על מנת למשוך את הזכרים/ נקבות למלכודות לא בדיוק ההגדרה לפתיונות אבל עובד על אותו הרעיון כך שהוספתי גם זה לרישמה של פתיונות (אחרי הכל מה זה לא פיתיון אם לא שימוש במשיכה מינית של הזכר לנקבה או הפוך על מנת להדבירו ( :

בדרך כלל משמש להדברת עש המזון או עש הבגדים בהדברה ביתית ובחקלאות למגוון רחב מאוד של עשים.זבובים וחיפושיות.

אז אם יש לכם בעייה של אחד מהמזיקים המופעים במאמר זה אתם מוזמנים להתקשר ולהזמין הדברה בפתיונות ( :

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

התחל חידון
שלחו ווטסאפ