חייג עכשיו: 054-4603208

הדברה נגד נמלים

הדברת נמלים היא הדברה המצריכה ידע, חומרים מתקדמים והרבה מזל ,כן כן קראתם נכון מזל.

על מנת להדביר נמלים ביעילות יש צורך למצוא את הקן אבל אם ניסתם פעם לעקוב אחר הנמלים כדי למצוא את הקן אתם בטח יודעים שרוב הפעמים לא משנה כמה תחפשו לא תמצאו את הקן וכאן מתחילה הבעיה.

לא משנה באיזה חומר הדברה המדביר ישתמש ולא משנה בכמה מהחומר ירוסס בבית אם לא נגיע לקן במקרה הטוב נהרוג כמה עשרות או מאות ואולי אלפי נמלים אך הבעיה תחזור כעבור מספר ימים או שבועות וזאת מכיוון שכל עוד לא נהרוג את המלכה היא תמשיך לייצר נמלים חדשות ולכן אולי יהיה רגיעה לתקופה מסוימת או שאפילו הנמלים ייעלמו לשבוע שבועיים אבל ברגע שהדור הבא של הנמלים מאותו קן יהיה “מוכן” שוב הם יופיעו על השיש ,השולחן ובכל מקום שיתחשק להם.

ולכן יש להשתמש בשני חומרי הדברה שלכל אחד מהם תפקיד אחר:

ריסוס: בד”כ החומר הפעיל יהיה פירטרואיד ואותו המדביר צריך לרסס על כל הפנלים, אדן חלונות, שיש במטבח ובמקלחת והרעיון מאחורי זה הוא ריסוס כולל שאולי יפגע במקרה בקן ובכך תיפטר הבעיה וכאן בדיוק נכנס העניין של המזל .

פיתיון: מוכר יותר בשם “הדברה בג’ל” הרעיון מאחורי שיטה זאת הוא שלמצוא את הקן כמעט ואין לנו סיכוי אבל הנמלים מחפשות אוכל והם ימצאו את הפיתיון ויגלו עד כמה הוא “טעים” וייקחו אותו לקן וכך יאכילו את יושביו ובניהם המלכה ובכך תיפטר הבעיה ושוב יש צורך במזל כי ישנם כחמישים סוגים של נמלים וחלקם לא ממש “אוהבים” את הפיתיון ולכן הג’ל לא ייתן תוצאות טובות.

אז כמו שאמרתי הדברת נמלים מצריכה ידע, חומרים מתקדמים והרבה מזל

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

התחל חידון
שלחו ווטסאפ