חייג עכשיו: 054-4603208

הדברת זבובונים-זבוב הפירות-ברחשים

הדברת זבובונים- זבוב הפירות – זבוב התסיסה- זבוב הים התיכון

זבוב הפירות הוא אחד הזבובים המציקים והמזיקים ביותר מבין הזבובים,זבוב זה מזיק למגוון רחב של גידולים וגורם לנזק רב בחקלאות והוא חלק ממשפחה של 1500 זבובים.

האדם מן היישוב נתקל בזבוב הפירות בביתו לעיתים קרובות כאשר ישנם פירות בשלים יתר על המידה או רקובים ,החומרים הנפלטים מהפירות הרקובים מושכים את נקבת הזבוב המטילה את ביצייה בתוך הפרי ותוך זמן קצר יגיחו להם עשרות של זבובונים קטנים ומציקים שירחפו ברחבי הבית בדרך כלל במטבח ובסלון.

מה עושים?

על מנת להיפטר מהבעייה בדרך כלל אין צורך בהדברה מקצועית אלא לנקוט במספר פעולות פשוטות

1.צימצום מקורות התרבות- זבוב הפירות מתרבה בתוך פירות וירקות רקובים אז במידה ויש כאלו יש להכניסם לשקית כפולה ולזרוק לפח אך לא סיימנו בכך, בנוסף לפירות רקובים זבוב הפירות יכול להתרבות בתוך פח האשפה,צנרת,סמרטוטים מסריחים וכו.. אומנם אלו לא המקומות המעודפים עליו אך באין ברירה הוא מסתפק במה שיש ולכן יש לזרוק סמרטוטים מסריחים לשטוף את פחי האשפה ולהכניס פירות וירקות למקרר גם אם הם לא רקובים.

2.חיסול הזבובונים הבוגרים- ניתן לעשות זאת באמצעות תרסיס ביתי,מלכודות דבק צהובות,צייד באמצעות כפות ידיים או מגבת.

במידה ואתם רוצים דרך אלגנטית יותר ניתן להשאיר בקבוק עם קצת בירה לתקוע לתוך הפייה נייר מגולגל בצורת קונוס.הזבובים שנמשכים להאלכוהול ימשכו לתוך הבקבוק ובגלל צורת התעופה שלהם לא יצליחו לצאת משם.

אז עכשיו אתם יודעים במקרה של זבובונים קטנים במטבח בדרך כלל אין צורך בהדברה מקצועית אך אם נתקלתם במזיק אחר המצריך מדביר אתם מוזמנים להתקשר ועד אז נשמח ללייק באתר.

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

שלחו ווטסאפ