חייג עכשיו: 054-4603208

הדברת זבובים בבית

הדברת זבובים היא הדברה המצריכה ידע,ניסיון,סבלנות והרבה השקעה וניתן לעשות אותה ביעילות רק אם יודעים מה המקור בו מתרבים הזבובים דבר זה נכון להדברה באזורים פתוחים וגדולים כמו רפתות ולולים .

הדברת זבובים בבית- במידה ויש לכם זבובים אם זה בדירה בבניין או בבית פרטי אתם צריכים לבדוק מספר דברים:

א. מתי זרקתם זבל לאחורנה ? אנ שואל שאלה זאת וזאת מכיוון שמחזור החיים של הזבובים מביצה לבוגר בתנאים אופטימילים של מזון וטמפ’ לוקח בין שבוע לשבוע וחצי מה שאומר שאם לא זרקתם זבל כמה ימים יכול להיות שמקור ההתרבות הוא פח האשפה מתחת לכיור כמו כן זבובה יכולה להטיל את ביצייה בתוך פרי או ירק רקוב שנפל מאחורי איזה מכשיר חשמל או ספה וחומר אורגני זה הוא המקור לכל הזבובים שלפתע מעופפים בביתכם אז לפני שאתם מזמינים מדביר שלא באמת יכול לפתור לכם את הבעייה עם ריסוס מוטב לעשות סריקה ברחבי הבית לראות שזרקתם את הזבל ואין איזה חומר אורגני מרקיב שיכול להיות מצע מושלם להתפתחות זבובים ושאר מזיקים.

ב. בדיקת מצב חדר אשפה / פח מרכזי- במידה ואתם גרים בבניין או בבית פרטי תבדקו מה המצב של חדר האשפה בבניין , יכול להיות שהזבל שם לא פונה כמה ימים או שלא פונה כראוי ויש זבל על הריצפה וזה המקור לבעלי בתים פרטיים תבדקו אם הפח השכונתי נמצא ממש לידכם ועשרות זבובים מעופפים מעליו ובתוכו.

במידה ומצאתם את המקור כמתואר בסעיפים א’ וב’ אתם מוזמנים לזרוק את הזבל במידה והוא נמצא בבית ובמידה והא נמצא בחדר האשפה או בפח השכונתי יש לפנות לגורמים המתאימים ( וועד הבניין ו/או העירייה ) שיטפלו במפגע באופן מיידי.

את הפרטים שמעופפים בבית יש לקטול באמצעים כימיים (תרסיסים ביתיים כמובן שלקרוא את ההוראות לפני) או באמצעים מכניים (מחיאת כפיים כשהזבוב נמצא בין כפות הידים).

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

שלחו ווטסאפ