fbpx
לוגו ג'וק בראש
הדברת חניון

הדברת חניון

הדברת חניון

קניתם דירה בבניין אתם נכנסים לחניון ופתאום אתם רואים משהו רץ במהירות מקצה לקצה, אתם נחרדים לגלות שלא בוצע  הדברת חניון כבר מספר שנים וכיום בנוסף למספר מחניות החניון מכיל גם משפחת חולדות, להקת תיקנים ומדי פעם פרעושים.

מתי עושים הדברת חניון?

באופן כללי הדברה עושים כשיש מזיקים, אם זה חולדות שמתרוצצות בחניון ואם זה פרעושים שהגיעו עם החולדות או החתולים שחיים להם בדרך קבע בין המכוניות החונות בחניון ולכן תזמון ההדברה בחניון תלוי מאוד במזיק הנמצא בשטח החניון ובדרך כלל בחורף יהיה צורך בהדברת חולדות ובקיץ יהיה צורך בהדברת תיקנים ופרעושים כמובן שזה לא חייב להיות בדיוק כך.

איך מבצעים הדברת חולדות בחניון?

בעיית חולדות בדרך כלל תתחיל מהחניון אך תתפשט לשאר חלקי בניין מהר מאוד ולכן יש למקם מספר תיבות האכלה בהיקף החניון (מסר התיבות תלוי בגודל החניון ובצורה בה הוא בנוי) בחלקים הנסתרים והפחות נגישים לאנשים, ילדים ובעלי חיים ומנגד החולדות ירגישו בנוח להתכנס לתיבות האכלה ולהנות מחומרי ההדברה הרעילים והטעמים הנמצאים בתוך.

איך מדבירים חניון נגד תיקנים וג'וקים?

הדברת תיקנים בחניון בדרך כלל תתבצע על ידי פתיחת בורות הביוב ( שוחות) וריסוס הדפנות ובכך לפגוע ישר במקור בו התיקנים מתרבים ובכך למנוע את התפשטותם לכלל הבניין לאורך חודשי הקיץ.

חניון שלא מתוחזק כראוי לעיתים יאכלס תיקנים במקומות נוספים כמו מאכר המים של הבניין, בסמיכות למקלט או במקלט עצמו, ליד המזגנים או באזור הגינה.

מדוע יש צורך בהדברת יתושים בחניון?

חניונים רבים נמצאים בחלק הנמוך מהכביש ולכן פעמים רבות בכניסה לחניון יהיה פס ניקוז מים שמונע מהחניון לטבוע במקרה של ירידת גשמים, פס ניקוז זה פעמים רבות מהווה בית גידול נוח לעיתים קרובות ולכן יש לדאוג לייבוש המים ובמקרי הצורך להדביר את היתושים הבוגרים.

יש לנו פרעושים בחניון מה ניתן לעשות?

פעמים רבות החניון מושך אליו חתולי רחוב אחרי הכל החניון מוגן משמש וגשם, פעמים רבות הטמפ' בחניון נמוכות במספר מעלות מהטמפ' ברחוב ולא פעם יש בחניון פחים המהווים מקור מזון מצויין כל הנתונים האלו מאוד אטרקטיביים בעיני חתולי העיר וגורם להם להעביר את 18 שעות השינה שלהם ביממה בחניונים ברחבי העיר, חתולי רחוב אלו לעיתים מהווים בעצמם בית לפרעושים ומרגע שאלו הגיעו לחניון על גבי החתולים החניון עצמו יהיה נגוע והמעבר בו יהוו מטרד לבעלי הדירות.

במקרים בהם יש פרעושים בחניון יש צורך לרסס את כל שטח החניון בחומר הדברה המתאים להדברת פרעושים ויש לעדכן את כל הדיירים כי בוצע הדברה בחניון.

למה יש טרמיטים בחניון ? וכיצד אפשר להדביר טרמיטים בחניון?

בדרך כלל החניון הוא החלק הנמוך ביותר במבנה והכי קרוב לקרקע ולכן לעיתים קרובות מזהים פעילות של טרמיטים דווקא בחניון, במידה ונתקלתם בתעלות בוץ על קירות החניון מומלץ לצלם ולשלוח למדביר העוסק בהדברת טרמיטים שיאבחן אם אכן מדובר בטרמיטים ויציע טיפול מתאים.

 

כמה עולה הדבר בחניון?

כפי שציינתי מעלה בחניון יכולים להיות מגוון מזיקים וגדלי החניונים משתנים מבניין לבניין ולכן על מנת לתת הצעת מחיר אמינה שמשקפת את העלויות והכיסויים המתאימים לחניון בבניין שלכם יש צורך לדעת את גודל החניון והמזיק המיועד להדברה ושילוב של שני הפרמטרים האלו יאפשר לנו לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ונכונה.

אלעד אורי – אגרונום ומדביר

054-4603208

 

 

 

סובלים ממכרסמים?

תנו למומחים לטפל בהם

למה לבחור בנו?

100% שביעות רצון

עם מוניטין של שנים רבות אנו יודעים להבטיח שביעות רצון מלאה ללקוחותינו, מדיניות אחריות לכל הדברה.

הסמכות ורישיון הדברה

עבודות ההדברה מבוצעות על-ידי עובדים מוסמכים ומקצועיים בעלי רישיון הדברה ממשרד הגנת הסביבה.

זמינות מלאה

אנו מספקים מענה מהיר ללקוחותינו ודוגלים בטיפול מהיר במטרד מרגע הזיהוי.

× שלחו ווטסאפ