fbpx
חייג עכשיו: 054-4603208

המלצות

בחירת איש מקצוע היא דבר שמעורר אצלנו חשדות רבים ובכל פעם שאנו צריכים לבחור איש מקצוע שיטפל ברכוש שלנו אם זה באוטו, בבית או בעסק מתעוררות להן החשדות אם בעל המקצוע שבחרנו הוא האדם המתאים ביותר לביצוע המטלה, אם שילמנו לו שכר הולם או ש"נדפקנו" ושילמנו הרבה מעבר למחיר בשוק, אם הוא יודע את העבודה ויבצע אותה במהירות ומקצועיות או שמה הוא בא "ללמוד את העבודה על חשבוננו".

מן הסתם ישנם תחומים שהספקות חלשות יותר (נטויזי'ן או 012,הוט או יס) וישנם תחומים שהספקות גוברות ומתעצמות (הדברה בבית, רופא שיניים וכו..) לא מן הנמנע כי הדבר תלוי בכמה חשוב לנו תחום עיסוקו של אותו בעל מקצוע אותו בחרנו.

על מנת להקל עליכם את מטלת בחירת המדביר אנו נפרסם בדף זה המלצות שנתנו לנו לקוחות שביצענו אצלם הדברה והסכימו כי נעלה את הפרטים שלהם לאתר ובכך שתיקראו המלצות אמיתיות מאנשים אמיתיים ננסה להקל עליכם את בחירת איש המקצוע הנכון בשבילכם בתחום ההדברה ונקווה שתגיעו למסקנה כי "ג'וק בראש-הדברה נכונה" היא חברת ההדברה שלכם.

סקר שביעות רצון לקוחות ג'וק בראש 2013

בתאריך 28.10.13 שלחנו הודעת טקסט למדגם מייצג של לקוחות(כ- 400 לקוחות) שביצענו אצלם בבית הדברה על מנת לדעת מה היה טוב ומה צריך לשפר בשירות, איכות ההדברה, מהירות ומענה לבעיות וזאת מתוך תפיסה כי הלקוח יודע טוב יותר מה היה טוב ומה היה פחות טוב בשבילו ושצריך לשפר כדי שבפעם הבאה יקבל שירות מושלם עם תוצאות מיטביות עבורו.

לשמחתנו כ57 (בערך 15%)לקוחות נענו לבקשתנו וחוות דעתם מוצגות (מלבד לקוחה אחת ששלחה בקשה להסיר אותה מהרשימה ולא נתנה חוות דעת ) כפי שנשלחו מלבד תיקון שגיאות כתיב , פירוט שם משפחה מלא, מחיר ששילמו וכתובתם וזאת על מנת לשמור על פרטיותם.

נוסח ההודעה שנשלחה:

בשנה האחרונה ביצענו אצלכם הדברה על מנת שנוכל להשתפר נשמח אם תשלחו את חוות דעתכם בין השולחים תערך הגרלה

ג'וק בראש- הדברה נכונה.

שמחנו לגלות כי רבים מבין לקוחותינו טרחו ושלחו את חוות דעתם והיא מוצגת כאן: חשוב לנו לציין כי לא מחקנו אף הודעה גם אם היא לא הייתה נעימה.

 

כל חוות הדעת שקיבלנו וכפי שציינתי לא שיניתי דבר לטוב ולרעה מלבד שגיאות כתיב, הורדת שם המשפחה המלא ,הכתובת המלאה ומחירים החוות דעת נכתבו בסדר הגעתם (מהאחרון לראשון וזאת בגלל שבטלפון רואים את ההודעה האחרונה שהגיעה ראשונה).

כמובן שלא העלמנו חוות דעת שלא מצאו חן בעיננו ואם תעברו על הרשימה תראו שיש גם כאלו בנמצא (תלונות מוצדקות קיבלו מענה והדברה חוזרת ללא עלות) וזאת בדיוק הסיבה שלשמה נערך סקר שביעות הרצון , מציאת אותם הלקוחות שלא קיבלו שירות מעולה ותיקון המצב כך שגם אותם בודדים יקבלו את השירות המושלם שאנחנו רוצים ומקווים שאנחנו נותנים ונמשיך לתת.

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג'וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

לקוחות ממליצים

"הריסוס היה מצוין, נמצאו רק שתי גוויות.."

מאת: אלונה ק.- רמת גן

שלום שמי ליאת ע.. מירושלים- זו פעם שנייה שאני עושה אתכם הדברה- לפני כשנתיים הייתי מאד מרוצה הנמלים נעלמו למשך שנה שלמה- בקיץ האחרון ריססתם אצלי ואצל שכנתי ומאד התאכזבנו הנמלים חזרו ובגדול תוך חודש ימים קראנו לכם ויאמר לזכותכם שבאתם שוב לרסס אבל זה לא עזר הנמלים חזרו אולי שיניתם את חומר ההדברה או את השיטה פעם הריסוס החזיק הרבה יותר מעמד וקטל את הנמלים לגמרי זוהי ביקורת בונה לתשומת לבכם אני לא אשלם יותר ++++ ₪ לחברה שלכם תודה רבה ליאת.

(בעקבות ההודעה נקבע לה הדברה חוזרת)

מאת: ליאת ע.- ירושלים

"ההדברה הייתה בסדר גמור השירות היה מעולה מאחר ואחרי כחודש חזרו המזיקים דווחתי לכם ביצעתם הדברה חוזרת ללא חיוב כנדרש לשביעות רצוננו תודה"

מאת: הדברה מיקי –ירושלים

לאחר שלא פסו הנמלים בביתנו פנינו לג'וק בראש על מנת לקבל שירות הדברה אלעד מיד מצא תאריך שמתאים לכולם הגיע לביתנו בצע את העבודה ואף נתן אחריות למספר חודשים. לאחר חודש ימים שבו הנמלים ואלעד הגיע מיד במסגרת האחריות ואף הביא עמו חומרים נוספים וזאת ללא תשלום שירות אדיב ממליצים בחום .."

מאת: תמיר – בצרה

"שירות מעולה! אדיבות מקצועיות. ואכן כל מקק שנכנס לביתי מת- עד היום .תודה רבה

מאת: ליאת ר. – תל אביב

"אלעד שלום, השירות היה מעולה עיקר ההדברה הייתה לנמלים שהודברו סופית לאחר ביקורך השני אצלנו ונקווה שלא יחזרו . כל הכבוד למעקב אחר שביעות רצוננו."

מאת: אבינועם פ. –מכבים

"שירות אמין בזמן כולל הסבר מקצועי. בינתיים עברו כחודשיים מההדברה ולא נצפו חרקים ביבשה או באוויר. מקווה שימשיך ככה.

מציע להשאיר ללקוח דף הסבר כולל האחריות ולוגו של החברה. יש מקום לשיפור במחיר הן מול המתחרים והן לאור העובדה שמדובר בהליך קצר בן דקות ספורות ללא השקעת משאבים למעט עלות החומר. בהצלחה בהמשך שוקי. ש...."

מאת: שוקי. ש – מודיעין

"עשיתם לנו הדברה נגד עש המזון שאכן נעלם כשבועיים אחרי ההדברה ומאז המטבח שלנו נקי ממעופפים .תודה רבה אריק ר. תל אביב"

מאת: מייקל. ר – תל אביב

"השירות והמקצועיות היו מצוינים והבעיה נפתרה תודה. ימית ב. מודיעין"

מאת: ימית ב. – מודיעין

"היי אלעד. בשמחה אכתוב שהשירות שלכם נעים ויסודי, אם להדביר אז רק אצלך :) ...."

מאת: יעל נ. – מושב אביגדור

"השירות היה מעולה ואדיב .איכות ההדברה הייתה טובה למרות שנדרש ביקור חוזר .צבי ש. הוד השרון"

מאת: צביקה ש. – הוד השרון

"שלום אלעד כל הכבוד שאכפת לך מה אנחנו חושבים אני מאוד מרוצה מהשרות שלך ,לכן הפניתי את בתי אלייך. יום טוב לך.

מאת: בלה –ראשון לציון

"ההדברה והשירות מעולים"

מאת: שמואל כ.- בית שמש

"אני אפרת מתל אביב .בקיץ שעבר אחרי שעברתי עכברים, עברתי חולדות, יום אחד ישבתי לי לתומי בבית ולא האמנתי למראה עיניי... נחש בבית! שלחת אליי לוכד נחשים מיומן בשם דוד דוד שהגיע מהר ועשה עבודה מצוינת ומקצועית, והתעקש המון זמן עד שנלכד הנחש הערמומי... בקיצור הצלת אותי.

מאת: אפרת – תל אביב

"מקום ראשון"

מאת: פררה- ראשון לציון

"ההדברה הייתה מעולה, למרות שאני גר במושב ,לא יצא לי להיתקל במזיקים למיניהם, תודה רבה!"

מאת: אושרי ג. –מושב ערוגות

"הדברה מעולה, לא היה לנו אף ג'וק כל הקיץ והשירות מצוין! תודה גילי"

מאת: גילי- תל אביב

"בקיץ האחרון לא הזמנתי הדברה הביתה אבל לפני שנה כן והשרות היה מעולה"

מאת: לנה- גני אביב –לוד

" כבר כמה שנים שאתם מדבירים אצלי. שרות טוב ומקצועי. תודה לכם שמעון כ."

מאת: שמעון כ. – גן יבנה

"היה בסדר גמור .שירות אדיב"

מאת: מטי- גדרה

"אנחנו מאוד מרוצים ,הנמלים עקשניות במיוחד וחזרו אחרי 3-4 חודשים, ממליצים עליכם"

מאת: אינה- רחובות

"שמע בדרך כלל יש הבטחות סרק מצד בעלי מקצוע אבל באמת יצאת צדיק והשירות מעולה וגם לאחר קריאה שניה הבטחת האחריות הייתה במקומה ומדויקת תודה"

מאת: שרית- ירושלים

"קיבלנו שירות מעולה. לאחר הטיפול הראשון המשיכו לבקר פרעושים, הודענו על המטרד ואכן קבלנו מיד טיפול חוזר והבעיה נפתרה לשביעות רצונינו המלאה"

מאת: אלחנן- ירושלים

"מאוד מרוצים. מאז לא ראינו אף ג'וק ורק מעט נמלים... כמו כן רוצה לציין לשבח את היחס האישי ואת זה שאתה מאוד נחמד ונעים לעבוד איתך. המלצתי עלייך לעוד תושבי אפרת ולי ברור שנזמין את שרותיך גם בקיץ הבא. תודה"

מאת: דליה – אפרת

"חביב, מתקשר ונעים לשיחה. הסבר טוב לגבי התהליך והתוצאות החזויות. נענה באדיבות לבקשות כולל הדברה חוזרת, דודי .מ .."

מאת: דודי מ. –רמת השרון

"השירות היה אדיב ,מדויק בזמנים .המדביר (אלעד) תיאר את הצפוי במדויק. הנמלים נעלמו לתקופה וקצת חזרו (ממש לא באותה עוצמה). סה"כ התוצאות היו כמובטח. תודה ויקי ע. מודיעין"

מאת: ריקי ע. –מודיעין

"מודיעין. שירות אדיב ,הסבר מקיף, בינתיים איכות ההדברה מצוינת כי לא היו חרקים תודה."

מאת: רות –מודיעין

"היה מעולה! מאז לא ביקרה אצלנו אף נמלה"

מאת: שפירא- נווה דניאל

"אלעד אמין ראש גדול ולא מוכר שירותים מיותרים. רציתי להוסיף הדברה מיוחדת והוא אמר שאין אצלי צורך תוסיפו את המחירים ההוגנים ויש לכם את ה!! מדביר. אני מתל אביב"

מאת: שמעונה – תל אביב

"ג'וק בראש היקרים... ביצעו בביתנו ובחצר הדברה יסודית ומקצועית ... השירות אדיב והמחיר להיט!

גם לאחר התשלום אלעד לא הסיר אחריות... בביתנו הייתה מכת פרעושים ולאחר הריסוס לא הוצאנו את השטיח וחזרו הפשפשים! אלעד בא וביצע ריסוס חוזר מבלי לגבות אגורה!

אנו נהנו מאוד השירות וביתנו נקי מכל המזיקים! אין ספק שבקיץ הבא נקרא שוב לג'וק בראש!!! מומלץ בחום ! מאיה ותומר מיהוד"

מאת: תומר- יהוד

"שלום .הייתם ממש בסדר, יחד עם השמש ואתכם התפטרנו מפשפש המיטה . תודה"

מאת: שרה ש. – בית שמש

"אנחנו מאד מרוצים מכל הבחינות ,קרן ק. תל אביב."

מאת: קרן ק. – תל אביב

"אלעד מקסים מסביר בצורה ברורה ומקצועית בשנה שעברה הריסוס עבד מעולה השנה לאחר שני ביקורים עדיין יש נמלים ענב מודיעין"

מאת: ענב – מודיעין

"שלום! בלשון עדינה, הדברה בלתי מועילה"

מאת: שמרלינג- אלעזר

ההדברה הייתה מעולה, תודה, ממליצים עלייך בחום לכולם, שירה ג. לוד"

מאת: שירה ג. – לוד

"נראה לי שההדברה עזרה, אשמח לשמוע ממך. אביטל"

מאת: אביטל- תל אביב

"אלעד שלום הריסוס היה בסדר גמור מכת הדבורים נעלמה אטמתי את המרווח בחלון והכל הסתדר גם גזמו חלק מהעץ מעיריית חולון תודה ל. לאה חולון"

מאת: לאה ל. – חולון

"הי אלעד ראשית עליי לציין את השירותיות והנחמדות שלך תמיד נהנית לדבר אתך וליהנות משירות אדיב. לגבי האיכות – מבחינת הג'וקים חמסה חמסה חמסה מבחינת הנמלים- בעייתי ביותר, הן חוזרות מהר ,תוך חודש.. מקווה שעזרתי נתראה רותם ע. גדרה"

מאת: רותם ע. –גדרה

"מרוצים מאד!"

מאת: רונית – גדרה

"הי רונן ב.ד. ... גדרה, ההדברה נגד הג'וקים הייתה מעולה, הדברה שנייה שבוצעה כנגד נמלים עשתה גם היא את העבודה יפה. תודה על האפשרות לכתוב משוב. המשך יום טוב, רונן."

מאת: רונן ב.ד- גדרה

"שרות מצוין, חזרתם 3 פעמים. חשוב ללמוד לקח לגבי עוצמתם באזור הגוש לפעם הבאה. בהצלחה רבה! סיימון ג. אלעזר"

מאת: סיימון ג .- אלעזר

"בעיר מודיעין, מדביר אדיב ,דייקן ומאוד מקצועי, חזר עד שבעיית הפרעושים נעלמה. כל הכבוד על השירותיות והמקצועיות. ממליצה בחם, סיגל"

מאת: סיגל – מודיעין

"ההדברה הייתה מוצלחת. לא ראיתי נמלים בכלל בדירה, וג'וקים ראיתי רק מתים השירות היה מהיר ואדיב. תודה. שמי לי מ. ואני גרה בתל אביב"

מאת: לי מ. –תל אביב

"אלעד י. ירושלים הייתם אצלנו לפני כחצי שנה ובאמת עשיתם עבודה מצוינת ! היום לאט לאט מגיעות מעט נמלים גדולות מהחצר ,אבל אנחנו חיים איתם בשלום :) אחלה עבודה ושיהיה שבוע טוב"

מאת: אלעד י. –ירושלים

"אלעד היה נחמד מאוד הגיע בזמן .הסביר במקצועיות ,בבית אכן נמצאו לאחר מכן הרבה גופות של נמלים. סך הכל מרוצים, יש קן של נמלים בחצר. שכנראה לא היה לפני אז עוד לא החלטתי אם להתקשר שוב או לא מיכל הרצליה."

מאת: מיכל – הרצליה

"מספר 1"

מאת: משה – חולון

"הי אלעד השרות היה מהיר ואדיב ומקצועי יחד עם זאת למרות הריסוס היו עוד טיפה ג'וקים הייתי מעצימה טיפה את חומר ההדברה על מנת שלא יהיו בכלל אבל ממש בכלל סה"כ הייתי מאוד מרוצה ( - : "

מאת: מורן- גבעתיים

"בקיץ האחרון עברנו לדירתנו החדשה בירושלים רגע לפני הכניסה קראנו לאלעד שידביר את הדירה, במהירות ובמקצועיות הוא בא ריסס והדביר. כל הקיץ לא נתקלנו ב 'חברים הקטנים' והשחורים וטוב שכך .רגע לפני עונת החרקים אנחנו ממליצים בחום על אלעד! אלינור ויובל ירושלים"

מאת: יובל – ירושלים

"תמיד מרוצה משירותכם! כבר שנה שלישית ברצף! הדברה בקיץ פעם בשנה ,ויש לנו שקט לכל השנה! תודה ויום נעים. עינב"

מאת: עינב – מבשרת ציון

"היה מעולה. הגעתם אלינו שלוש פעמים בסה"כ בלי להתלונן ותמיד עם חיוך, נחמדות וסובלנות. בינתיים הנמלים עוד לא חזרו. יריב ונועה ב. מתל אביב."

מאת: יריב ב. – תל אביב

היות ואף ג'וק לא נראה בשטח עד עכשיו כנראה שההדברה טובה. שי עגנון ** ירושלים."

מאת: בן דרור – ירושלים

"בנושא יחס אישי, אלעד נתן לי את ההרגשה שבכול יהיה בסדר והוא יטפל בבעיה בצורה יעילה ויסודית .ברמה המקצועית לאחר שלושה שבועות כפי שהובטח הג'וקים נעלמו ולא חזרו. תודה לאל כבר חודש אין להם זכר. ארז מ. בת ים, דוד רזיאל .."

מאת: ארז מ. – בת ים

"באופן כללי בסדר, אך לצערי כעבור חודשיים הנמלים כבר חזרו לחצר בהמוניהם )-:"

מאת: גיא – גבעת כח

"מאוד מאוד מרוצים! אולי בכל זאת ראינו פרפר אחד ושניים.."

מאת: יונגרייז – בית שמש

"שלום אלעד, בשנתיים האחרונות בקיץ ביצעתם לנו הדברה, יש לציין כי תוך מס' ימים ספורים ,הג'וקים היו הפוכים ונעלמו, נשמח לקבל מכם שרות בהמשך, רק הנני לציין כי חבל שמשך ההשפעה של החומר תופס פחות משנת האחריות, לתשומת ליבך אודה... תודה מראש אוסנת ב.ל מאשדוד."

מאת: אוסנת ב.ל – אשדוד

"סה"כ היינו מרוצים צריך להמתין עו מעט על מנת לוודא את השפעת הריסוס".

מאת: אילנה – תל אביב

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

    אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

    מי רוצה להיות מדביר?

    × שלחו ווטסאפ