חייג עכשיו: 054-4603208

נוכחות צמחים רעילים

צמחים רעילים בגני ילדים ובתי ספר

הרבה פעמים אנו רוצים שבגן של הילד או בבית הספר של הילדה תיהיה גינה מטופחת עם מגוון פרחים ועצים שינעימו את זמנם של ילדינו במוסד החינוכי בו הם מבלים חלק גדול מזמנם ולאף אחד אין ספק שגינה יפה ומטופחת היא חלק נכבד מאיכות החיים הגבוהה שאנו דורשים לעצמנו ולילדנו.

בהקמת גינה יש לקחת שיקולים רבים בחשבון על מנת שהגינה תתפתח ותשגשג לאורך שנים רבות בין השיקולים זה סוג הצמחייה,שמש או צל,צריכת מים,ייעוד הגינה למשחק ילדים או לישיבת מבוגרים וכו… אך ישנו עוד שיקול אחד חשוב שכמעט אף פעם לא נלקח בחשבון וחייב להיכלל ברשימת השיקולים וזאת בעיקר בגני ילדים ובתי ספר וזה רעילות הצמחים השונים שיש או שיהיו בגינה.

משרד החינוך מחייב את מוסדות החינוך להגיש תסקיר לגבי צמחים הנמצאים במוסדות החינוך וזאת על מנת למנוע הרעלה של ילד שיחליט לטעום איזה עלה או פרי של צמח כזה או אחר הנמצא בגינה ועלול להוביל להרעלה .

בין הצמחים הרעילים הנפוצים ניתן למצוא את הרדוף הנחלים, דטורה, טבק ,רוש עקוד ועוד רבים ויפים.

על מנת למנוע הרעלה יש להזמין תסקיר צמחים רעילים בו יגיע אגרונום יצלם את כל הצמחים והעצים במתחם ויגיש כעבור מספר ימים דוח מפורט עם שמות הצמחים השונים ורמת מסוכנותם לפי רמת המסוכנות וסוגה (רעיל במגע,אכילה,אלרגני,דוקרניים וכו…).

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

שלחו ווטסאפ