חייג עכשיו: 054-4603208

פרמיס 350

פארמיס 350 הוא חומר הדברה המכיל אימדאכלורפיד המשמש להדברת טרמיטים ,הדברת הטרמיטים נעשית על ידי הזרקת פארמיס 350 לתוך חורים הנקדחים בריצוף לאורך הבית מבפנים ובחוץ ובכך יוצרים טבעת היקפית של חומר הדברה שבה יתקלו הטרמיטים במהלך חיפושיהם אחר מזון (ריהוט מעץ,משקופים וכו..) ועל ידי פגיעה בפועלות המנהלות את כל תחזוקת הקן מחסלים את הקן גם מבלי להגיע אליו פיזית.

Imidacloprid- אימידאכלורפיד

אימידאכלורפיד מקבוצת הכלורוניקוטניל הוא רעל סיסטמטי שפועל על מערכת העצבים.

אימידאכלורפיד הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר בעולם כנגד חרקים מזיקים אם זה בחקלאות (הגנה על זרעים) , בגינון (כנימות באמצעות קונפידור המוכר לכל גנן חובב) וטרינריה (אמפולות נגד פרעושים) וכמובן בהדברה תברואתית להדברת טרמיטים עם החומר פארמיס 350 .

יישום הרעל: האימידאכלורפיד הוא רעל קיבה ורעל מגע והמשמעות היא כי חרק שיאכל את הרעל ו/או יבוא איתו במגע יפגע ולכן רעל זה נמצא במספר רב של חומרי הדברה תחת מותגים שונים וניתן ליישום בריסוס,הגמעה,הזרקה,גרגירים וכדומה.

דרך פעולת הרעל: האימידאכלורפיד מתחבר לקולטנים במערכת העצבים של החרק ובכך מונע קליטה של אותות חיונים המועברים מ”מוח” החרק לגוף וצריכים להיקלט בקולטנים אלו (מעכב תחרותי) על מנת שהחרק יוכל לזוז, חסימת אותות אלו גורמת לשיתוק החרק ובעקבות כך למותו.

רעילות: ההשפעה של אימדאכלורמיד על בני אדם נמוכה מאוד וזאת בגלל שהרעל לא נקשר בצורה יעילה לקולטנים של מערכת העצבים האנושית ולכן משפיע עלנו בני אדם הרבה פחות מאשר על החרקים שלקולטנים במערכת העצבים שלהם הרעל נקשר בצורה יעילה מאוד מה שהופך את האימדאכלורפיד לבטוח לשימוש כמובן בהתאם להוראות הבטיחות.

במידה ואתם זקוקים ליעוץ בנושא טרמיטים או הדברת טרמיטים נשמח אם תפנו אלינו

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

שלחו ווטסאפ