הדברה בפיצרייה

הדברה בפיצרייה

הדברה בפיצרייה

פיצריות נמצאות בכל אזור קניות ומהוות בילוי נפוץ ופתרון מצוין להאכלת הילדים ברגעים בהם אין זמן לבשל ארוחה חמה, הפיצריות מושכות אליהן גם צעירים המחפשים בילויי, אימהות המחפשות אוכל מהיר ואהוב ל ידי הילדים, לצערנו גם התיקן הגרמני והחולדות נמשכות לרוטב האדום והריחני ולגבינה הצהובה ולכן פעמים רבות פיצריות צריכות להזמין הדברה בפיצרייה על מנת לשמור על היגיינה ובטיחות המזון.

יש חולדות בפיצרייה? איך מבצעים הדברה בפיצרייה בצורה בטוחה?

חולדות יגיעו לכל מקום בו יש מזון, מים ומקום מסתור וכמובן שבפיצרייה הקרובה בדרך כלל ימצאו החולדות את כל הדרישות הנ"ל ובשפע.

על מנת להדביר חולדות בצורה יעילה בפיצריות  יש לבצע טיפול באופן קבוע על בסיס חודשי על ידי מדביר מורשה ובכך למנוע את התבססות החולדות בשטח העסק.

 

הדברת תיקן גרמני בפיצרייה?

התיקן הגרמני הוא הלקוח הנאמן ביותר בכל פיצרייה ולא יעזוב את העסק גם אם תבקשו ממש יפה, על מנת להדביר את התיקן הגרמני בפיצריות יש להשתמש ביפתיונות ג'ל איכותיים בכמות הנדרשת ובמקומות המתאימים.

 

 מה עלול לקרות כאשר לא עושים הדברה על בסיס חודשי בפיצרייה?

אני מניח שאין בעל פיצרייה אחת בארץ שלא מכיר את המקרה של "סעודת החולדות" שתיעד עובר אורח מול חלון של רשת פיצות גדולה ומוכרת אירוע כזה עלול לגרום לפגיעה משמעותית במוניטין, להפסדים כלכליים רבים ואף לפשיטת רגל.

אז אם אתם בעלי פיצרייה ורוצים להתייעץ בנושא הדברה או להזמין טיפול על בסיס חודשי לעסק שלכם אתם מוזמנים להתקשר ולקבל הצעת מחיר להדברת פיצריות.

אלעד אורי, אגרונום ומדביר מורשה.

054-4603208

ג'וק בראש – הדברה נכונה

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

    אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

    מי רוצה להיות מדביר?

    × שלחו ווטסאפ