fbpx
לוגו ג'וק בראש
הדברת חולדות ועכברים

מלכודת חולדות

מלכודת חולדות

חולדות, מי לא מכיר את המכרסם המפורסם בעיר? חולדות ידועות בחוכמתם הרבה, ביכולות המרשימות שלהם בטיפוס, קפיצה וחדירה לדירות, בתים, בניינים ,עסקים ומסעדות וביכולת הכרסום שלהם שמובילה לנזקים רבים בתשתיות החשמל ,המים והביוב אז מה עושים אם נכנסה אליכם לבית חולדה? משתמשים במלכודת חולדות.

מתי כדאי להשתמש במלכודות לחלודות?

חולדות הן חייה משפחתית ובדרך כלל במקום בו זיהיתם חולדה רוב הסיכויים שיש לה גם אחים ,אחיות וזוג הורים ואם ראיתם את החולדה בשעות היום יש מצב שיש גם דודים ובני דודים בקיצור חמולה.

שימוש במלכודות כדאי במקרה בו אתם חושבים שיש מספר חולדות מועט או במקרים בהם לא ניתן להשתמש בחומרי הדברה מסיבות כאלו והאחרות.

היתרונות בשימוש במלכודות לחולדות:

1.החולדה נשארת במלכודת חולדות ולא מתה במקום לא ידוע דבר העלול לגרום למפגע של ריחות ורימות זבובים.

2.לכידת החולדה במלכודת מכרסמים טובה מאפשרת זיהוי קל של סוג החולדה (חולדת העליות, חולדה נורבגית או עכבר הבית) ובמקרה הצורך להתאים את ההדברה בצורה יעילה ונכונה יותר.

3.מלכודת החולדות בדרך כלל זולה יותר מהזמנת בעל מקצוע וניתן לבצע לכידת חולדות באופן עצמאי במקרים בהם לא נגעלים מההתעסקות עם חולדות ופגרי חולדות.

4.שימוש במלכודות לחולדות מונע הרעלת משנה של בעלי חיים בהם לא רצינו לפגוע.

סוגים שונים של מלכודת חולדות:

1.מלכודת הומניות ללכידת חולדות – המלכודות מהסוג הזה לוכדות את החולדה מבלי לפגוע בחולדה מה שאומר שצריך לקחת את החולדה ולשחרר אותה במקום בו לא תפריע לאף אחד.

יש מגוון מרשים מאוד של מלכודות חולדות מהסוג הזה חלקם יעילות מאוד חלקם ממש בזבוז של כסף וזמן ורק יקשו על ליכדת החולדות שיצליחו להימלט מהן.

2.מלכודות המוניות ללכידת חולדות – מולטי קאצ' – מלכודות שמתוכננות ללכוד מספר רב של חולדות ובכך מאפשרות טיפול עם נגיעות גבוהה מבלי לתפעל את המלכודת כל כמה שעות.

3.מלכודת קטילה לחולדות – מלכודות שמחסלות את החולדה ברגע שנתפסה במלכודת, היתרון של המלכודות הנ"ל הוא חוסר הצורך בהתמודדות עם חולדה חייה דבר העלול לעורר גועל וחוסר נוחות אצל רוב האנשים.

כמובן שבכל אחד מהסוגים יש מגוון רחב של מלכודות חלקן יעילות מאוד ,חלקן לא ממש יעילות חלקן יקרות וחלקן זולות מאוד  כשאתם הולכים לקנות מלכודת לחולדות כדאי להחליט קודם כל על סוג המלכודות ולאחר מכן לבחור את המלכודת היעילה ביותר מהסוג שבחרתם.

מלכודות לחולדות נפוצות ויעילות

1.מלכודת דבק – ספר – מלכודות שנראות כמו כריכה של ספר – נחשבות כמלכודות קטילה יעילות ואכזריות מאוד, החולדה נדבקת למלכודת ולא יכולה לזוז עד שמתה מרעב ולפעמים מנסה לכרסם את רגליה במטרה להשתחרר.

2.מלכודת קפיץ לחולדות – מלכודת קטילה יעילה מאוד ונחשבת לפחות אכזרית, ברוב המקרים המלכודת נסגרת על צוואר החולדה וגורמת למוות מהיר מאוד.

 

איך משתמשים נכון במלכודות ללכידת מכרסמים?

1.פיתיון מתאים – חולדות אוכלות כמעט הכול ולכן יש חשיבות לשימוש בפיתיון המתאים , ברוב המקומות בהן נמצאות חולדות לא יהיה מחסור באוכל ולכן צריך שהפיתיון יהיה מושך יותר מהאוכל בסביבה.

ברוב המקרים מומלץ להשתמש בקבנוס או חלווה בגלל הריכוז הגבוה של מלח/ סוכר במוצרים האלו הפיתיון נשאר טרי לאורך זמן רב דבר המונע את הצורך להחליף ולרענן את המלכודות בתדירות גבוהה ובכך הופך את המלכודות ליעילה יותר.

2.מיקום נכון – מיקום המלכודת במקומות מוגנים ומוסתרים בסמיכות לקירות יגדיל משמעותית את הסיכוי של החולדה להילכד ביחס למלכודת שתמוקם באמצע החדר.

3.מלכודת חולדות מתאימה – שימוש במלכודת יעילה עם המלצות של משתמשים אחרים ולא באיזה תחליף סיני ייתן מענה טוב יותר משימוש במלכודת לא מתאימה או מלכודת גרועה.

דוגמא למלכודת גרועה – ישנם בשוק מלכודות דבק העשויות מקלקר ובו  שכבה דקה מאוד של דבק, בדרך כלל ניתן למצוא אותם בטמבוריות והן לא שוות את עלות הנמוכה שלהן.

אם יש לכם שאלה בקשר למלכודת חולדות או שאתם מעוניינים להזמין מדביר ללכידת חולדות אתם מוזמנים להתקשר:

אלעד אורי – אגרונום – מדביר

054-4603208

 

 

סובלים ממכרסמים?

תנו למומחים לטפל בהם

למה לבחור בנו?

100% שביעות רצון

עם מוניטין של שנים רבות אנו יודעים להבטיח שביעות רצון מלאה ללקוחותינו, מדיניות אחריות לכל הדברה.

הסמכות ורישיון הדברה

עבודות ההדברה מבוצעות על-ידי עובדים מוסמכים ומקצועיים בעלי רישיון הדברה ממשרד הגנת הסביבה.

זמינות מלאה

אנו מספקים מענה מהיר ללקוחותינו ודוגלים בטיפול מהיר במטרד מרגע הזיהוי.

× שלחו ווטסאפ