חייג עכשיו: 054-4603208

שימוש בחומרי הדברה

מדיי יום אני פוגש לקוחות שמשתמשים בחומרי הדברה ביתיים או בחומרים שקיבלו מ”חבר” או מאיזה מדביר שנתן להם כי “אני מכיר אותו שנים” וממקורות רבים ושונים שמהם הם השיגו חומר כזה או אחר.

כשאני שואל את אותם לקוחות אם הם טרחו לקרוא את הוראות הבטיחות והשימוש או אם מי שנתן להם את החומר דאג ליידע אותם איך צריך לנהוג עם החומר,כמות,מיהול,מקומות שצריך לרסס אמצעי הגנה וכדומה כמובן שאני נתקל בתשובה “לא הוא רק נתן לי ..” ברוב מהמכריע של המקרים. אז בשביל כל אותם אל שקיבלו חומר עלום שם והכוונה הנה כמה דברים שצריך לבדוק טרם אתם מסכנים את בריאותכם והסובבים אותכם:

קריאת התוית: אסור להשתמש בחומר הדברה אפילו ביתי שנמכר לכל דורש בסופר ללא קריאת התוית שחייבת להיות על הבקבוק.בתוית זו חייב להיות סוג החומר ,איך להשתמש בו,מה הם אמצעי המיגון הנדרשים וכמובן מתי איפה ולמי אסור להשתמש בחומר .

אחרי שקראתם את התוית יש להשתמש בחומר ההדברה אך ורק בהתאם לתוית ולוותר על האלתורים המאפיינים אותנו כעם הנבחר.

בזמן הריסוס יש לדאוג שלא יהיו אנשים שלא חייבים להיות באזור וזאת על מנת למנוע חשיפה מיותרת לחומרי הדברה שלא ממש יודעים מה הם ההשלכות שלהם לטווח הרחוק (קחו לדוגמא את הדי.די טי שרוסס על העולים החדשים בהקמת המדינה שקיבלו כל מיני מחלות חמישים שנה אחר – כך למרות שבזמנו זה נראה כחומר בטוח)

תפעילו שיקול דעת: הנזק של נמלה על השיש לא שקול לנזק שעלול להיות בשימוש לא נכון ואחראי בחומרי הדברה .

לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ללא עלות

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג’וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

www.jukbarosh.com

סובל ממזיקים? השאר פרטים:

אני מסכים להצטרף לרשימת מכותבים

מי רוצה להיות מדביר?

התחל חידון
שלחו ווטסאפ